TR | EN
Sektörüm: İnşaat
BİZ SİZİ ARAYALIM
BİZ SİZİ ARAYALIM

Ordu Büyükşehir Belediyesi’ne Operatör Eğitimi

12 Nis 2016

"ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE OPERATÖR EĞİTİMİ"
 
Satış Sonrası Hizmetler Departmanımız tarafından 9 Nisan tarihinde Ordu Büyükşehir Belediyesi operatörlerine eğitim verildi.
 
Eğitim ve Servis Geliştirme Müdürümüz Halil Yakar tarafından Ordu Büyükşehir Belediyesi’nde 9 Nisan tarihinde operatör eğitimi düzenlendi. Sarılar İnşaat’tan Mikail Uygur’un Belediye yetkililerinin desteği ile düzenlenen eğitimde Bölge Satış Müdürümüz Hamza Gökalp Kumbasar ve Bölge Servis Yetkilisi Cemil Oflaz da hazır bulundu. 
 
Eğitimde, günlük ve haftalık bakımların önemi ve yapılması gerekenler, gresleme noktaları, makine seyir halindeyken dikkat edilmesi gerekenler, güvenlik konuları, kabin için düğmelerin anlamları ve kullanımlarına değinildi. Ayrıca Kazıcı-yükleyiciler için standart olarak sunulan LiveLink (uydu takip sistemi), ECO-LO, Lock-up ve SRS (Sarsıntısız Sürüş Sistemi) özelliklerinin önemine vurgu yapılırken, bu özelliklerin nasıl kullanılacağı ile ilgili makine üzerinde uygulamalı bilgiler de verildi.ve bakım anlaşmaları gibi konular da eğitimin başlıkları arasındaydı.
 
Eğitime ilişkin fotoğrafları ekte bulabilirsiniz.