TR | EN
Sektörüm: İnşaat
BİZ SİZİ ARAYALIM
BİZ SİZİ ARAYALIM

SİF Tarım'ın en yeni bayisi Demirbakan Tarım

21 Ağu 2014

2011 yılından bu yana tarım sektörüne SİF TARIM birimi ile hizmet veren SİF İş Makinaları, bu tarihten bu yana tarım sektöründeki müşterilerinin ihtiyaçlarını daha iyi anlamak ve onlara özel çözümler sunabilmek amacı ile oluşturmaya başladığı tarım bayiliklerine sürekli bir yenisini ekliyor.
 
Sadece tarım müşterilerine hizmet veren, Manisa’da bulunan Karabulut Grup, Kocaeli’ndeki Karataş Tarımcılık ve Konya’daki Şakiroğlu Makina’ya Nisan ayında, Denizli Sarayköy’de hizmete giren Demirbakan Tarım da eklendi.
 
Denizli ve Muğla illerinden sorumlu olacak Demirbakan Tarım, 2.000 metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 6.000 metrekareye sahip yerlerinde sezonda 30 kişiye çıkan ekibiyle yılda toplam 40 bin ton mısır, buğday, arpa ve pamuk alımı yapmakta, kendi bölgelerinin dışında Akdeniz, Marmara ve İç Anadolu Bölgeleri ile de ticaret yapmaktadırlar.
 
Mayıs ayında 4.500 çiftçinin katıldığı bir resmi açılış gerçekleştiren Demirbakan Tarım ile SİF TARIM, JCB marka tarım makinalarının tanıtım ve kullanımını daha da geliştirmeyi hedefliyor.
 
Tüm SİF TARIM müşterilerine SİF İş Makinaları’nın tecrübeli servis ağı hizmet vermeye devam ediyor.