TR | EN
Sektörüm: İnşaat
BİZ SİZİ ARAYALIM
BİZ SİZİ ARAYALIM

JCB Operatör yenilendi, geri geldi.

14 Kas 2014

Başta operatörler olmak üzere, iş makinası sektöründe çalışan kişilerin kullanımına yönelik geliştirdiğimiz JCB Operatör isimli sosyal medya platformunu geliştirerek, iş makinası sektörünün Facebook’u olarak yeniden kullanıcılarla buluşturduk.
 
Nisan 2013 yılında hayata geçirdiğimiz ve bu kısa süre zarfında bine yakın üyeye sahip olan JCB Operatör ile üyelerin sektöre yönelik ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi ve kendi aralarında iletişim kurarak sosyalleşmelerini amaçlıyoruz. Yenilenen yüzüyle, üyeler sitede artık kendi aralarında mesajlaşabiliyor, fotoğraf ve video paylaşabiliyorlar.
 
İş makinaları sektöründe yer alan ya da iş makinalarına meraklı herkesin ücretsiz üye olabileceği, Facebook bağlantı özellikli site, daha çok Linkedin ve Facebook gibi popüler sosyal ağları andırıyor. Siteye üye olanlar, diğer üyelerle kişisel bilgilerini, iş tecrübelerini ve fotoğraflarını paylaşabiliyor. Her ay belli kriterler doğrultusunda bir üyenin “Ayın Operatörü” seçildiği ve ödüllendirildiği sitede tüm üyeler, ilan panosunda yer alan “Makina Satıyorum”, “İş Arıyorum” ve “Operatör Arıyorum” gibi bölümlerden ihtiyaçları olan konuyla ilgili taleplerini duyurup takip edebiliyor, siteye yeni eklenen forum bölümünde de diğer üyelerle fikir alışverişi yapabiliyor ve bilgi paylaşabiliyorlar. Aynı zamanda, iş makinası bakımı ve kullanımı, iş makinalarının servis manuelleri, leasing ile iş makinası alım ve satımı, tarım, inşaat gibi farklı sektörlere yönelik iş makinalarının doğru seçimi ve verimli kullanımıyla ilgili çeşitli teknik bilgiler de sitede yer alıyor.
 
JCB Operatör’ün relansmanı çerçevesinde hazırladığımız ilan çalışmasına ekte ulaşabilirsiniz. Duyurular ağırlıklı olarak sosyal medyada ve çeşitli internet sitelerinde yer alacak, ayrıca müşterilere emailing ile gönderilecek ve sektörel dergilerde ilan olarak yer alacaktır.