TR | EN
Sektörüm: İnşaat
BİZ SİZİ ARAYALIM
BİZ SİZİ ARAYALIM

Komatek 2013’teydik!

18 Haz 2013

 Komatek 2013’teydik!
 
SİF İş Makinaları olarak, 29 Mayıs – 2 Haziran tarihleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen Komatek 2013 Fuarı’na her ürün grubundan toplamda 27 makinamızı sergilediğimiz 2.000 m²’lik açık alan standımızla katıldık.
 
Fuardaki konseptimiz olan “JCB Operatör” gerek fuar alanımızda kullandığımız görseller, gerek lansmanını yaptığımız operatör portalı açısından ziyaretçilerimiz ve rakip firmalar tarafından yoğun ilgi gördü. Fuar boyunca, fuara özel hazırladığımız JCB Operatör iPad uygulaması ile, ziyaretçiler JCB Operatör fotoğraflarına kendi yüzlerini yerleştirerek “Komatek 2013 Hatırası” fotoğraflarını SMS ve E-posta yolu kendilerine gönderdiler.
 
Dünyaca ünlü Dans Eden Kepçeler şovunu, bu sene farklı bir koreografiyle, her gün 3 farklı saatte ziyaretçilerimizle buluşturduk. İngiltere’den gelen JCB Demo operatörlerine eşlik eden, SİF’teki görevlerinin dışında “operatör” olarak fuarda görev olan Oytun Aldemir ve Turgay Gürsu’ya, “sunucu” olarak yer alan Onur Uğur’a ve demoların ve şovun hazırlanmasında emeği geçen Noyan Gençoğlu’na buradan bir kere daha teşekkür etmek isteriz.
 
31 Mayıs Cuma günü gerçekleşen kokteylimizde, Dans Eden Kepçeler şovuna Canan Anderson keman şovu ile eşlik etti. Canan Anderson, repertuarında yer alan hareketli şarkılarının yanı sıra, Güç Sarının İçinde şarkımızın üzerine hazırlamış olduğu keman aranjmanı ile tüm izleyenleri kendine hayran bıraktı. Kokteylin sonunda ise tüm SİF çalışanları sahneye çıkarak, hep birlikte Güç Sarının İçinde şarkısını seslendirdi.
 
Fuarda standımızı 2.000’in üzerinde kişi ziyaret etti ve İç Anadolu Bölgesi’nde 7, Ege Bölgesi’nde 5, Güney Bölgesi’nde 2 ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde 2 olmak üzere toplam 16 adet makina satışı gerçekleşti.
 
Fuar boyunca desteğini esirgemeyen tüm çalışanlarımıza teşekkür eder, fuarın önümüzdeki dönemde de satışlara etkisinin devamını dileriz.