TR | EN
Sektörüm: İnşaat
BİZ SİZİ ARAYALIM
BİZ SİZİ ARAYALIM

JCB LOADALL Tanıtım Günü Bu Kez Ankara’daydı

13 Şub 2018

" JCB LOADALL TANITIM GÜNÜ BU KEZ ANKARA’DAYDI"

 

Dünyanın önde gelen iş makinası üreticilerinden JCB’nin Türkiye distribütörü SİF İş Makinaları, 23 Kasım Perşembe günü Ankara Bölge Müdürlüğü müşterilerine özel JCB LOADALL (Teleskobik Yükleyici) modeli için bir tanıtım etkinliği düzenledi.

 

Dünyada satılan her 3 teleskobik yükleyiciden birinin markası JCB. Bu haklı başarı, JCB’nin inovasyona ve sürekli gelişime verdiği önemin bir sonucu. Dünyanın ilk ve tek rotasyonsuz teleskobik yükleyicisi olan 540-200 modeli de yine JCB marka.

JCB 540-200, 531-70 model teleskobik yükleyiciler ile dünyanın tek uzar bomlu forklifti Teletruk’un 30 D 4x4 modelinin sergilendiği Müşteri Günü etkinliğine bölgenin önemli firmaları katıldı. Katılımcılar, etkinlik sırasında makineleri inceleme ve kullanma imkânı buldular.

Teletruk modelinin önüne takılan basketbol potası, müşterilerin keyifli zaman geçirmesini sağladı. Basket atışı gerçekleştirebilen katılımcılar, birbirinden değerli ödüller kazanma fırsatı buldular. Ayrıca, etkinlik sonunda yapılan çekiliş ile de makine alımında kullanılabilecek indirim çekleri ve makine bakım çekleri sahiplerini buldu.

 

‘Gözümüz Yükseklerde!’

JCB’nin Teleskobik Yükleyiciler ve Endüstriyel Ürünler Müdürü olan Mustafa Çağa, düzenlenen etkinlik için şunları söyledi; ‘Bu organizasyonları sık sık yapıyoruz. Makinelerimize güvenimizin tam olması, bize bu gücü vermektedir. Her zaman belirttiğimiz gibi, gözümüz yükseklerde! Karar vermeden önce, müşterilerimizin makinemizi denemelerini sağlıyoruz. Sektör içerisinde bunu en çok yapan firmayız. Müşterilerimiz kendi sahalarında da makinelerimizi test etme imkanına sahipler. Böylece, yatırım yapacakları ürünün tüm özelliklerini kullandıkları diğer markaların modelleri ile kıyaslayabilmekteler.

 

Bu etkinlikte müşterilerimizin talep ettikleri üç modelimizi sergiledik. Teletruk modelimize takmış olduğumuz pota, etkinliğimizi daha da eğlenceli bir hale dönüştürdü. Müşterilerimizi, birkaç saat de olsa, iş stresinden uzaklaştırma fırsatı bulduk. Katılımcıların ödül kazanabilmek adına birbirleriyle yarışarak basket atma çabaları kendi aralarında da sıcak bir kaynaşma sağladı.’

 

Müşterilerimizi önemsiyoruz

Mustafa Çağa, konuşmasına şöyle devam etti; ‘Ankara Bölgesi bizim için çok önemli, geçen sene bölge müşterilerimiz, her konuda bize çok destek oldular. Makinelerimize ve bize güvenip, tercihlerini bizden yana kullandılar. 540-200 modellerimizi de sergilediğimiz Loadall Tanıtım Günü’nde de bizi yalnız bırakmadılar, oldukça yoğun bir katılım oldu. Müşterilerimiz ile bir araya gelip detaylı konuşma fırsatı bulduk. Böyle güzel geçen bir organizasyonu önümüzdeki sene de yapmayı planlıyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimizin her zaman yanındayız.’

Çağa ‘Bu sene JCB Teleskobik Yükleyici (Loadall) üretiminin 40. Yılını kutluyoruz. İnşaat ve Endüstriyel kullanım alanlarındaki şartlara uygun specler ile getirdiğimiz 531-70 modelinden geçen sene geri dönüşüm sektörü ve inşaat projelerine teslimatlarımız oldu. Tüm makinelerimizi teslimat sonrasında takip etmekte ve belli periyodlar ile servis mühendislerimizle birlikte ziyaret etmekteyiz. Kullanıcılardan çok olumlu geri dönüşler almaktayız. Operatör konforu ve güvenliğinin yanı sıra makinelerimizde bulunan 4x2 sürüş modu, seyahat sırasında makineye hız kazandırmakta ve sürüş esnasındaki yakıt tüketimini azaltmaktadır.

Dünyanın ilk ve tek, rotasyonlu olmayan, 20 metre kapasiteye sahip teleskobik yükleyici modeli JCB 540-200 müşterilerimiz tarafından çok beğenildi. 20 metre olmasının yarattığı farklılığın yanı sıra kendine özgü hidrolik sistemi ve makine ile beraber sunduğumuz önemli özellikler ile kendisini rakiplerinden ayıran bir sınıfa geçti. Müşterilerimiz artık yükseklik dışında 540-200’ün uzanma mesafesinde sağladığı faydaları ve iş verimliliğini kullanarak test imkânı buldular. 540-200’ün çalışma sırasında operatörler tarafından onaylanmış yüksek görüş açısı, re-jenaratif hidrolik sistemi, bom hızının yüksek olması, kolay ataşman değiştirme ve Side-Shift özelliği, makinemizi farklı kılan diğer etkenledir.’ sözleriyle JCB’nin teleskobik yükleyici modellerini anlatmaya devam etti.