TR | EN
Sektörüm: İnşaat
BİZ SİZİ ARAYALIM
BİZ SİZİ ARAYALIM

Bizden Haberler

JCB LOADALL Günleri Basında Yer Almaya Devam Ediyor

JCB LOADALL Günleri Basında Yer Almaya Devam Ediyor

Ovit Tüneli’ne ilk ışığı JCB JS 290 getirdi

Rize-Erzurum Karayolu arasında Ovit Dağı mevkiinde 2012 yılında yapımına başlanılan 14.5 kilometre uzunluğu ile dünyanın en uzun ikinci tüneli olan Ovit Tüneli’ndeki kazı çalışmalarında artık sona gelindi. Başbakan Binalı Yıldırım’ın da katıldığı törenle, Yıldırım’ın kullandığı JS 290 Paletli Ekskavatörümüz ile yapılan son dokunuşlar ile ışık görüldü.

JCB’LER İŞ BAŞINDA!

Geçtiğimiz hafta İzmir Bölge Müdürlüğümüzün girişimleri ve İZBETON A.Ş.’nin talebi doğrultusunda, firmanın Buca-Doğuş Caddesinde halen faal olan asfalt ve yol yapım işi şantiyesinde POWERBOOM 225 ve 3CXSM AEC model makinalarımız ile bir demo gerçekleştirildi.

İZMİR ve DENİZLİ 540-200 LOADALL'I SEVDİ

Geçtiğimiz hafta İzmir ve Denizli’de gerçekleştirilen Müşteri Günleri kapsamında çok sayıda firma ile bir araya gelindi ve 540-200 model LOADALL’ın tanıtımı yapıldı.

Artık Bize WHATSAPP'tan Ulaşabilirsiniz

SİF JCB olarak müşteri ilişkilerine verdiğimiz önemi vurgulamak, onların ihtiyaçlarına ve sorunlarına daha hızlı cevap verebilmek adına, teknolojiyi ve hızla gelişen sosyal mecraları yakından takip etmeye devam ediyoruz.

İngiltere Başkonsolosluğu - Summer Garden Party

İngiltere Başkonsolosluğunun her yıl düzenlediği “Summer Garden Party” bu sene de Pera’daki Konsolosluk binasının bahçesinde 15 Temmuz Cuma günü gerçekleşti.

İzmir Bölge Müşteri Günleri - LOADALL

İlkini geçtiğimiz haftalarda Ankara Bölge Müdürlüğümüzde gerçekleştirdiğimiz LOADALL Müşteri Günlerinin ikincisi 13 Mayıs Cuma günü İzmir Bölge Müdürlüğümüzde düzenlendi. 540-170 ve 540-200 LOADALL modellerimizin tanıtıldığı organizasyona 50’yi aşkın müşterimiz katıldı.

Umut Sarının İçinde 6.Kur Eğitimleri Tamamlandı!

Sektörde bir ilke imza atarak, AKUT işbirliği ile 2013 yılında başlattığımız Umut Sarının İçinde eğitimlerinin 6.kuru Düzce, Bolu ve Zonguldak Belediyelerinde görev yapan 31 iş makinası operatörüyle gerçekleştirildi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi’ne Operatör Eğitimi

Satış Sonrası Hizmetler Departmanımız tarafından 9 Nisan tarihinde Ordu Büyükşehir Belediyesi operatörlerine eğitim verildi.

Ankara Bölge Müşteri Günleri - LOADALL

7 Nisan Perşembe günü Ankara Bölge Müdürlüğümüzde 540-170 ve 540-200 LOADALL modellerimizin tanıtım organizasyonu düzenlendi. Müşterilerin organizasyona katılımı için davet içerikli posterler hazırlandı ve ilgili bölgelere sms gönderildi. 50’yi aşkın müşterinin katıldığı organizasyonda makinalarımıza ilgi büyüktü.

JCB’den En İyi Bölgesel LiveLink Kapsama Oranı Ödülü!

2015 yılı içerisinde LiveLink’li makinalarda yapılan bakımlar ve bu bakımların sisteme eksiksiz girişinin yapılması konusunda JCB’nin dünya çapındaki distribütörleri arasında %80’i aşan başarı oranımız sayesinde “En İyi Bölgesel LiveLink Kapsama Oranı” ödülünü aldık.

EKMEK TEKNENİZ 3 YIL GARANTİ ALTINDA

SİF İş Makinaları olarak, 2016 yılından itibaren 3CX ve 4CX model kazıcı-yükleyiciler ile birlikte standart olarak sunulan 3 YIL/4500 SAAT garanti uygulaması ile sektörümüzde bir ilke daha imza atıyoruz!